Geograficzna podróż w głąb Turcji
18 czerwca naszą szkołę odwiedził podróżnik, który zabrał uczniów w fascynującą wyprawę do Turcji. Przybliżył początki tego kraju, historię, kulturę oraz religię, a wszystko przedstawił w ciekawy, pełen humoru sposób. Podczas spotkania uczniowie wcielali się w różne role i odgrywali krótkie scenki, wykorzystując wiele interesujących rekwizytów i pięknych strojów. Podróż w głąb Turcji była nie tylko ciekawa, ale też pouczająca.
Dziękujemy p. Monice Maciejce za organizację spotkania i z niecierpliwością czekamy na kolejne wydarzenia.
Alicja, kl. VIa





